Üritused

Animated Dreamsi kavas on peale kinoseansside mitmeid huvitavaid üritusi. Kuhu minna? Millal minna? Siin on nimekiri kohtadest, kust kindlasti festivali ajal läbi astuda:

 

18. november

BALTIMAADE ANIMATSIOONI FOORUM

@ 18.11, 15:30-18:00

Nordic Hotel Forum, Sirius

Tasuta

Baltimaade animatsioonitööstuste esindajad kohtuvad Tallinnas. Päeva programmis on:

  • Eesti, Läti ja Leedu animatsioonitööstuse ning stuudiote esitlused. Balti riikide animatsioonitööstuses on huvitavad ajad, kuna aastakümnete vältel traditsioone hoidnud tuntud stuudiote kõrvale on tekkinud palju uusi stuudioid. Neile kõigile antakse foorumil võimalus end tutvustada ning üksteist paremini tundma õppida, et tulevikus tihedamalt omavahel koostööd teha.
  • Balti- ja Põhjamaade Animatsiooni ja Videomängude festival BLON tutvustab oma eesmärke ja programmi.
  • Uue veebilehe ja platvormi ANIMACLOUDLY tutvustus. Tegu on Euroopa esimese online otsesuhtluse keskkonnaga animatsiooni- ja visuaalgraafika professionaalidele, mille missiooniks on ühendada animatsioonitööstus muu filmikogukonnaga.

19. november 

INDIEDEV KONVERENTS

@19.11, 10:30-17:00

NO99, Valge saal

Tasuta

IndieDev konverents on esimene Tallinnas toimuv indie-arendajate konverents, mis edendab eraisikute mänguarendust ning annab mängustuudiotele soovitusi, kuidas ellu jääda. PÖFFi ja Digital Corneri koostöös korraldatud konverentsile oodatakse kõiki soovijaid. Ettekannetes keskendutakse teistelt õppimisele: saab kuulda ebaõnnestumistest, võtmeteguritest, mis teeb väikestuudio edukaks ning mis on tööriistad ja võtted, mida väikestuudiod peavad silmas pidama, kui tahavad areneda ja pinnal püsida. Rohkem informatsiooni info@igda.ee  

***

ANIMATSIOONISTUUDIOTE RINGKÄIK

Tasuta 

Registreerumine ja rohkem informatisooni  kristi.rebane@poff.ee

20. november 

SILENT MOVIE NIGHT

@ 20 & 22.11, 19:30-21:00

Kanuti Gildi SAAL

Piletid saadaval

Tallinna Uue Muusika Ansambel (TUMA/ENMT) ja Animated Dreams esitlevad uut muusika- ja visuaalkunsti projekti Silent Movie Night. Vaatajatel on võimalus nautida animatsiooni ja live-kontserdi kooslust. TUMA palus heliloojatel luua filmidele uusi helindusi ning animaatoritel uut visuaalset poolt juba eksisteerivatele paladele. Loomeprotsessis osalesid muusikud ja kunstnikud nii Prantsusmaalt, Küproselt, Saksamaalt, Iisraelist kui ka Eestist. Õhtu üks tähtsündmusi on Eesti animaator Priit Tendri filmi “Linnugripp” esilinastus, millele on muusika loonud Märt-Matis Lill.   

 

22. november 

KOOMIKSILAAT

@ 22.11, 11:00-19:00

Solaris keskuse aatrium

Tasuta

Loomulikult toimub festivali ajal ka traditsiooniks saanud Koomiksilaat! Laata organiseerib Animated Dreamsi hea sõber ja andekas eesti illustraator, animaator ja koomiksikunstnik Joonas Sildre. Astu kindlasti läbi!