Piletid

Animated Dreamsi passid on saadaval PILETILEVI lehel SIIN!

Piletite eelmüük algab 3. novembril 2015 kell 10.00. Eelmüügi ajal saab pileteid osta PÖFFi info- ja piletikeskustest Tallinnas Solarise keskuses, Coca-Cola Plazas, Nordic Hotel Forumis, Viru Keskuses ja Tartu Kaubamajas, kõikides Piletilevi müügikohtades üle Eesti ja internetis aadressil www.piletilevi.ee. Festivali ajal müüakse pileteid kõikides linastuskohtades.

Pilet: 7 €
Sooduspilet (õpilased, tudengid, pensionärid): 6 €
Festivali pass: 50 €

Festivali pass

Festivali pass võimaldab selle omanikul passi ja kaelakaardi ettenäitamisel külastada piiramatult kõiki Animated Dreams’i seansse ning osta igale külastatavale seansile kaaslase jaoks ühe sõbrapileti hinnaga  5.50 €.

Passiga saab välja võtta igale soovitud Animated Dreamsi seansile ühe pileti, millega koos võib igale külastatavale seansile osta kaaslase jaoks ühe sõbrapileti. Pass tagab piletita sissepääsu kõigile ülejäänud Animated Dreamsi seanssidele juhul, kui saalis on vabu kohti.

Passi ostmine läbi Piletilevi keskkonna:

Kui oled ostnud passi läbi Piletilevi keskkonna, saada kaelakaardi jaoks oma eesnimi, perekonnanimi, telefoninumber, dokumendifoto ja pileti ID e-posti aadressile kassa@poff.ee. Passi valmimisest antakse teada e-kirja teel, millega saadetakse ka passi kasutusjuhend ning info passi kättesaamise kohta.

Kuidas passiga pileteid välja võtta?

Passiga saab pileteid välja võtta alates piletite eelmüügi esimesest päevast (6. november) PÖFFi või Piletilevi koduleheküljelt SebraPiletitena ning PÖFFi info- ja piletimüügikeskustest. Alates 13. novembrist saab pileteid välja võtta ka kõikidest PÖFFi info- ja piletimüügikeskustest. Piletilevi kassadest pileteid võttes lisandub teenustasu.

NB! Passiga välja võetud piletid kehtivad ainult passi omanikule (passi kontrollitakse seansile sisenemisel). Lisaks ostetud sõbrapileti puhul ei pea passi esitama.

Lisainfo
kassa@poff.ee 

 

Piletite broneerimine

Pileteid on võimalik broneerida alates hetkest, mil festivali ajakava on avalikustatud. Minimaalselt saab korraga broneerida kuus piletit. Seda saab teha aadressil anima@poff.ee. Kohtade broneerimiseks saada e-kiri filmi nime, linastusaja ning oma ees- ja perekonnanimega. Õnnestunud broneeringule tuleb kinnitav vastus. Eelnevalt broneeritud piletid saab kätte PÖFFi kassadest.

Lisainfo: anima@poff.ee

 

Töötad, õpid või õpetad filmialal? Taotle endale hoopis külalise akrediteering SIIT!